Aktuálně

Adventní a vánoční čas je příležitostí ke zpomalení, návštěvu divadla, poslech koncertů, setkání s přáteli... V Jablonném máme spoustu příležitostí, jak si sváteční chvíle vychutnat. Podívejte se na přiložený přehled.

Aktivně se zapojujeme do vedení města a plánujeme další Jablonský Masopust a Jablofest...

Vážení Jabloňáci, děkujeme Vám za Vaše hlasy ve volbách do Zastupitelstva města Jablonné nad Orlicí. Díky Vašim hlasům mandát zastupitele získali: Martina Balážová, Tomáš Hermann, Aleš Havlena, Robert Ježek a David Serbousek. Máme tedy o 1 mandát více, než dosud. Jakým způsobem se budeme účastnit vedení města, ukáže další jednání...

S vylosovaným číslem 3 se o Vaše hlasy ve volbách do Zastupitelstva města Jablonné nad Orlicí uchází Sdružení pro Jablonné. Proč volit právě Sdružení pro Jablonné?

Abyste se v klidu domova mohli seznámit s patnáctkou kandidátů Sdružení pro Jablonné pro volby do zastupitelstva města a s tématy, kterým se v nadcházejícím období budeme věnovat, míří v těchto dnech do všech jablonských poštovních schránek naše letáky...

V rámci přípravy letošního Jablofestu se z mnohých z nás stali meteorologové. Týden před akcí jsme totiž každý den podrobně zkoumali předpovědi počasí, čímž jsme se ovšem spíše uváděli do větší a větší nejistoty, neboť předpověď se měnila hodinu po hodině, a navíc jednotlivé zdroje předpovídaly velmi odlišně.

Letošní Jablofest je nachystán, a my se těšíme. Těšte se s námi! ;-) Na koncerty, na fajn atmosféru, na setkání, na popovídání, na doprovodný program pro děti, na skvělé občerstvení - ostatně, jako vždycky. ;-)