Aktuálně

S vylosovaným číslem 3 se o Vaše hlasy ve volbách do Zastupitelstva města Jablonné nad Orlicí uchází Sdružení pro Jablonné. Proč volit právě Sdružení pro Jablonné?

Abyste se v klidu domova mohli seznámit s patnáctkou kandidátů Sdružení pro Jablonné pro volby do zastupitelstva města a s tématy, kterým se v nadcházejícím období budeme věnovat, míří v těchto dnech do všech jablonských poštovních schránek naše letáky...

V rámci přípravy letošního Jablofestu se z mnohých z nás stali meteorologové. Týden před akcí jsme totiž každý den podrobně zkoumali předpovědi počasí, čímž jsme se ovšem spíše uváděli do větší a větší nejistoty, neboť předpověď se měnila hodinu po hodině, a navíc jednotlivé zdroje předpovídaly velmi odlišně.

Letošní Jablofest je nachystán, a my se těšíme. Těšte se s námi! ;-) Na koncerty, na fajn atmosféru, na setkání, na popovídání, na doprovodný program pro děti, na skvělé občerstvení - ostatně, jako vždycky. ;-)

Jablofest 2022

11.07.2022

Pátek 19. srpna 2022, to je termín letošního Jablofestu. Jablofest pořádáme už od roku 2014, letos tedy podeváté. Na koho se tentokrát můžete těšit? Dozvíte se dále...

Podáno. ;-) Kandidátka Sdružení pro Jablonné do zářijových voleb do Zastupitelstva města Jablonné nad Orlicí byla podána. Děkujeme Vám - Jabloňákům, kteří jste nás podpořili svými podpisy na petici, a umožnili nám ucházet se o hlasy voličů.

V uplynulých týdnech jsme Vás oslovovali a žádali o podpis petice na podporu kandidatury Sdružení pro Jablonné v komunálních volbách v září 2022.