David Serbousek, dipl. um.

• Narozen v roce 1976, otec tří dětí, do Jablonného nad Orlicí se přistěhoval za prací v roce 2001.
  • Vzdělání: Na Konzervatoři v Pardubicích vystudoval obor Hra na klarinet.
  • Místní samospráva: od roku 2018 je zastupitelem města, od roku 2012 je členem Kulturní a spolkové komise města Jablonné nad Orlicí.
  • Pracovní zkušenosti: od roku 2003 je učitelem a od roku 2012 je ředitelem ZUŠ Jablonné nad Orlicí. Celý svůj profesní život věnuje vzdělávání dětí a mládeže, hudbě a kultuře.
  • Další aktivity: je aktivním členem spolku Sdružení pro Jablonné, od roku 2016 je členem Řídícího výboru MAP pro ORP Žamberk a Králíky, je kapelníkem kavárenské kapely Docenti. Podporuje činnost ochotnických souborů a kapel a hudebních uskupení v Jablonném.
  • Zájmy, volný čas: kutilství, cestování, motorismus, přátelé a především skvělá muzika.

"Rád svou prací přispěji k rozvoji města Jablonné nad Orlicí a především k opravě staré školy."