Ing. Radka Hejlová Nepustilová

• Narozena v roce 1968, vdaná, matka 3 dětí, do Jablonného nad Orlicí se přistěhovala v roce 1981.
  • Vzdělání: vysokoškolské, na VŠCHT Pardubice
  • Místní samospráva: členka Historické a informační komise rady města
  • Pracovní zkušenosti: Od roku 1997 do roku 2008 pracovala převážně na obchodních pozicích v oblasti informačních technologií a bankovnictví. Od roku 2015 do současnosti se věnuje obchodní a koordinační činnosti zejména v oblasti talent managementu, podpoře remote práce a finančnímu poradenství.  V letech 2013 - 2018 provozovala jako vedlejší činnost kavárnu. Vždy šlo o pozice, které vyžadovaly samostatnost, odpovědnost, schopnost obstát při náročných jednáních, organizační schopnosti a schopnost prezentovat společnost.
  • Další aktivity: aktivní členka Sdružení pro Jablonné. Byla iniciátorkou zřízení a spoluzakladatelkou rodinného centra Jablíčko v Jablonném nad Orlicí a po dobu tří let se podílela jako dobrovolník na jeho každodenní činnosti.
  • Zájmy, volný čas: Mezi její zájmy patří cestování, dobré jídlo, dobrá kniha, práce na zahradě. Ráda tráví volný čas s rodinou a přáteli, miluje prostředí příjemných kaváren.

"Jablonné - místo, které mám v srdci a přeji si, aby to tak měli i jiní. Přát si ale nestačí. Je potřeba na tom společně pracovat."