Jablofest se opět vydařil

21.08.2022

V rámci přípravy letošního Jablofestu se z mnohých z nás stali meteorologové. Týden před akcí jsme totiž každý den podrobně zkoumali předpovědi počasí, čímž jsme se ovšem spíše uváděli do větší a větší nejistoty, neboť předpověď se měnila hodinu po hodině, a navíc jednotlivé zdroje předpovídaly velmi odlišně. 

Ještě v den Jablofestu předpovídali "Norové" na celý večer déšť a na 21. hodinu bouřku. Netrefili se, za což jsme rádi. Počasí nakonec Jablofestu přálo.

Jablofest 2022 nabídl koncerty kapel Progres, Bluesberg, Warování, Miagra, Zupper, i produkci domácího DJ Kostky. Na své si přišly i děti, které si užily malování na obličej a drobné tvoření. Novinkou Jablofestu byla absence otázky "A jaký si dáte, rozpustný nebo turka?". Festivalová kavárna totiž nabídla vynikající espresso, lungo a cappucino, a k tomu sladké i slané zákusky připravené speciálně pro Jablofest.

Děkujeme všem návštěvníkům za účast. A děkujeme všem dobrovolníkům zapojeným do přípravy i organizace samotného festivalu - svým dílem jste opět přispěli k tomu, že se Jablofest vydařil.

Fotky od naší dvorní fotografky Lenky Pöselové naleznete v tomto albu. ;-)

Na shledanou za rok, při desátém ročníku Jablofestu!