JABLOFEST 2023 už má konkrétní obrysy

07.07.2023

...máme tady začátek prázdnin a zveme Vás k nahlédnutí do zákulisí přípravy Jablofestu, který se uskuteční v pátek 18. srpna 2023 v areálu koupaliště v Jablonném nad Orlicí.

Jablofest 2023 je jubilejní, desátý v pořadí!!! Skoro se nám tomu nechce věřit. Když jsme první Jablofest v roce 2014 chystali, měli jsme vizi, že v Jablonném vytvoříme novou akci. Povedlo se... ;-)

I letos se držíme základního konceptu - na pódium zveme kapely z našeho regionu. Jsme rádi, že pozvání přijali místní kapely INV a SHATTER, žamberečtí HASHBERRY, STEPPING SELFEATER (jak sami uvádějí) se zkušebnou v Letohradě a NAPLNO BAND s Romanem Zacharou působícím v Jablonném nad Orlicí. Hudební program Jablofestu zakončí DJ...

Ale nejenom hudbou je člověk živ.... Takže spolu s Packovými ladíme stánky s jídlem a pitím. Loni se nám osvědčila festivalová kavárna, a tak holky den před Jablofestem připraví těsto, zapnou troubu, nalijí si víno a připraví sladké i slané pochutiny. Ve stánku pak nastartují kávovar a budou vás vyhlížet. Padla otázka, jestli by chlapi k pivu chtěli chleba se škvarkama. Co vy na to?  ;-) Program budeme mít i pro drobotinu, která na Jablofest dorazí se svými dospěláky. Malování na obličej a drobné hry jistě potěší a zpříjemní čas strávený na fesťáku.

Novinkou je předprodej vstupenek. Za 120 Kč je už nyní zakoupíte online nebo osobně v Infocentru v Jablonném nad Orlicí. Vstupné na místě činí 150 Kč. Návštěvníci do 15 a nad 65 let mají vstup zdarma.

Tak se na Vás všechny na Jablofestu 2023 těšíme!