Společenský život

06.09.2022

V našem městě máme řadu aktivních jednotlivců a organizací. Přesvědčit se o tom můžeme v běžném životě, při organizování sportovních, hudebních a společenských akcí. Důkaz také získáme vždy, když "o něco jde". Konkrétním příkladem je šití roušek na jaře roku 2020, pomoc moravské oblasti zasažené tornádem v létě 2021, i letošní rozsáhlá pomoc ukrajinským uprchlíkům, kteří nalezli zázemí v našem městě.

Ze strany města je podpora spolků dlouhodobě realizována, a my ze Sdružení pro Jablonné její pokračování podpoříme.

Dále na stůl předložíme téma, které nám dlouhodobě leží v hlavách. A tím je oceňování úspěšných Jabloňáků. Víme, jak to dělají jinde, a víme, jak bychom to rádi uchopili u nás. Věříme, že se nám tuto myšlenku podaří uvést do života, a úspěšným sousedům/spoluobčanům budeme moci společně zatleskat.