Články neveřejné

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

"Podporuji rozvoj míst pro trávení volného času ve městě - sportoviště, hřiště."

"Podporuji dobré nápady a lidi, kteří mají energii a hledají řešení "jak by to šlo"."

Narozen v roce 1967 v Ústí nad Orlicí. Mládí prožil v Libchavách, do Jablonného se přistěhoval v roce 1987. Má dvě již dospělé děti - Tomáše a Terezu.

Aleš Havlena

Narozen v roce 1966 v Letohradĕ, ženatý, 2 děti, v Jablonném žije od roku 1992Vzdělání: Střední průmyslová škola strojní v Rychnově nad KněžnouPracovní zkušenosti: mistr odborného výcviku, obchodní zástupce ve firmě Asco, manažer logistiky ve firmě Jamall, v současné době provozovatel prodejny AHA-ColorDalší aktivity: předseda Autoklubu Jablonné...

"Naše malé městečko mám ze srdce rád. S radostí bych se podílel na rozvoji a aktivní podpoře kulturních akcí našeho města."

"Chci pomáhat k udržení tradic našeho kraje a rozvoji tradic nových."

"Práce s lidmi vás musí bavit. Mě baví, a přináší mi radost."

"Rád podpořím a přispěju k jakémukoliv smysluplnému rozvoji Jablonného, i když sport jako prostředek výchovy mládeže je pro mě prioritou."

"Jablonné - místo, které mám v srdci a přeji si, aby to tak měli i jiní. Přát si ale nestačí. Je potřeba na tom společně pracovat."